WYMIANA I ZWROTY

1. Każdemu klientowi będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze Sklepu Internetowego przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty doręczenia kupionego Towaru, bez podania przyczyny, zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta.

2. Termin, o którym mowa powyżej jest zachowany w przypadku nadania oświadczenia przesyłką pocztową na adres Sklepu Internetowego ujawniony w regulaminie.

3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone w dowolnej formie. Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, stanowiącego załącznik nr 1 do ustawy o prawach konsumenta – jednak nie jest to obowiązkowe.

4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sklep Internetowy zwróci wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, za wyjątkiem poniesionych już kosztów wysyłki, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sklep Internetowy został poinformowany o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

5. Sklep Internetowy może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

7. Do odsyłanego produktu należy dołączyć oryginał, kopię, zdjęcie (plik jpg.) paragonu lub oryginał, kopię, zdjęcie (plik jpg.) faktury potwierdzający zakup tego produktu w naszym sklepie.
W przypadku braku paragonu rozpatrzymy zwrot na podstawie wydruku z konta wraz ze stosownym oświadczeniem.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu sprawdzenia ww. dowodów zakupu.

 

ZWROTY

W ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Zamówione produkty muszą być w stanie nienaruszonym, z kompletem oryginalnych metek bez jakichkolwiek śladów użytkowania.
Zwroty rozpatrujemy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania paczki zwrotnej. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają zwrot zakupionego towaru. W przypadku wątpliwości odnośnie stanu zwracanych produktów, decydujący głos mają pracownicy sklepu Gang of Kids. 
Uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza i dołączenie do go przesyłki zwrotnej.
Prosimy o dołączenie paragonu do zwracanego produktu!


Zwroty należy kierować na adres:

Dagmara Owczarek

ul. Milczańska 16d/6

61-131 Poznań


Wzór formularza do pobraniaWYMIANA

W sklepie internetowym GANG OF KIDS wymiana polega na dokonaniu zwrotu wybranego produktu i złożenia oddzielnie nowego zamówienia. Produkty podlegające wymianie muszą być w nienaruszonym stanie, bez jakichkolwiek śladów użytkowania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl